Thonjtë me printe: ide manikyri që mund t’i kopjoni menjëherë!
 
Shperndaje
ikub#: 2006220116
Për thonjtë me ngjyrë dhe të stilizuar: kjo është tendenca më krijuese e thonjve e momentit
FOTO GALERI

Nëse i doni dizajnet shumëngjyrësh, gjeometrikë ose miniaturë - në çdo rast të stilizuar – ky është arti i thonjve më i bukur për ju. Nëse dëshironi t’i jepni hapësirë ??krijimtarisë dhe t’i jepni jetë një manikyri të përsosur të bërë vetë, lejo që të frymëzoheni nga propozimet më të mira që kemi zgjedhur për ju nga Instagrami.

 

Shfleto artikuj te tjere per: IDE MANIKYRI PRINTE THONJTE

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved