Verë jo konvencionale: veshjet me printet më origjinale dhe "të freskëta" të këtij sezoni
 
Shperndaje
ikub#: 2006220114
Shkoni drejt zgjedhjeve më origjinale dhe të sofistikuar të printimeve të verës 2020!
FOTO GALERI

Lajmet e minutës së fundit: këtë verë vendosni në valixhen tuaj një fustan floeral, pantallona të shkurtra marinari, një kostum me printe leopardi dhe një këmishë havajane! Por nëse këto printime duken "avangardë të pastër", siç do të thoshte Miranda Priestly te "Djalli vishet me prada", nuk ka vend për panik! Sidoqoftë, nëse kërkoni pak më shumë… fantazira imagjinative, duhet të “dilni nga rreshti” dhe të eksperimentoni me modele të reja dhe jo konvencionale.

 

Shfleto artikuj te tjere per: JOKONVENCIONAL VESHJE PRINTE

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved