14 herët kur Kate dhe Meghan kanë rikrijuar veshjet e Princeshës Diana
 
Shperndaje
ikub#: 2006230070
Duke u munduar të rikrijojnë veshjet e veçanta të Princeshës Diana, Kate Middleton dhe Meghan Markle kanë fituar edhe më shumë simpatinë e publikut.
FOTO GALERI
Shumë njerëz e konsiderojnë Lady Dianan si zonjën mbretërore me më shumë ndikim në modë dhe kjo e ka bërë atë edhe më të pëlqyer. Ajo ka sjellë tendenca mjaft interesante dhe i ka bërë perlat sërish shumë të pëlqyera. Duke mbetur një ikonë, edhe nuset e djemve të saj herë pas here mundohen të rikrijojnë veshjet e saj. Zbuloni disa nga më të bukurat.
 Shfleto artikuj te tjere per: KATE MIDDLETON MEGHAN MARKLE PRINCESHE DIANA VESHJE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved