5 kujtesa për të qenë perfekte për në plazh
 
Shperndaje
ikub#: 2006230065
Nga flokët tek lëkura, buzët apo këmbët çdo pjese e trupit ka nevoje për impenjim ne mënyrë qe te jete e bute dhe e shkëlqyeshme. Ja disa këshilla te cilat ju ndihmojnë për tu përgatitur për pushime.
FOTO GALERI
.
 
Shfleto artikuj te tjere per: BUKURIA KESHILLA PLAZHI

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved