Veshjet e qëndisura me grep, trendi i verës
 
Shperndaje
ikub#: 2006230118
Copat e qëndisura me grep do të bëhen të preferuarat tuaja, sidomos për sezonin veror.
FOTO GALERI
Thurjet me grep janë tendenca e verës që nuk vdes kurrë. Ashtu siç kemi veshjet e thurura në dimër edhe në verë do të kemi modelet më të bukura të veshjeve që përcjellin më të mirën te ne. Thurjet me grep janë të adhurueshme kudo, që nga çantat, rrobat e banjës, fustanet dhe shumë ide të tjera të cilat do t’i zbuloni në këtë artikull. Kështu që shfletoni galerinë e mësipërme për tu njohur me disa nga punimet m e grep që na duhen me patjetër këtë verë.
 
Shfleto artikuj te tjere per: GREP MODE QENDISJE VESHJE

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved