Xhinset e ngushta, si ti vishni për tu dukur bukur dhe me stil
 
Shperndaje
ikub#: 2006230107
Xhinset e ngushta nxjerrin më shume në pah format tuaja trupore, por ka rregulla të modës që duhet të ndiqni në mënyrë që të mos bëni gabime.
FOTO GALERI

Për t'ju ndihmuar të zgjidhni, vishni dhe kombinoni në mënyrë të përsosur një palë xhinse të ngushta, këtu është udhëzuesi përfundimtar.

 

Shfleto artikuj te tjere per: STILI VESHJA XHINSE

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved