Fundet verore : modelet më të bukura të këtij sezoni
 
Shperndaje
ikub#: 2006240055
Këtu janë versionet më të bukura për të mbajtur në vëmendje.
FOTO GALERI

Kur bëhet fjalë për të freskuar veshjet e verës, një gjë është e sigurt: fundet nuk mungojnë asnjëherë nga lista e sendeve thelbësore për të blerë në funksion të sezonit të nxehtë. “Sakrifikohen” për muaj të tërë, të fshehur shumë gjatë nën xhaketa dhe pallto mbështjellëse, fundet kwtw sezon janë të gatshme të kthehen në qendër të vëmendjes dhe të bëhen mbretëreshat e padiskutueshme të pamjes sonë.

 

Shfleto artikuj te tjere per: FUNDE MODELE SEZONI VERE

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved