7 gabimet në stil që meshkujt vazhdojnë ende t’i bëjnë gjatë verës
 
Shperndaje
ikub#: 2006250068
Vera është një kohë e shkëlqyeshme për të eksperimentuar me stilin dhe për të provuar kombinime të reja të modës.
FOTO GALERI

Por ndonjëherë, injorojnë detaje të vogla, duke prishur tërë pamjen e tyre. Ja 8 gabime që ata i bëjnë më shumë gjatë stinës së verës.

 
Shfleto artikuj te tjere per: GABIME MESHKUJ STILI VERA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved