Këshilla mode: si përmirësoni format trupore me elegancë
 
Shperndaje
ikub#: 2006250070
Dëshironi të visheni në mënyrë të rafinuar por pa i fshehur format trupore?
FOTO GALERI

Mjafton vetëm pak për të theksuar format e trupit pa rrezikuar të shkoni drejt vulgaritetit. Ja një guidë e cila ju mëson hap pas hapi si të visheni në një mënyrë bon-ton dhe me shumë stil por duke vënë në plan të parë format e trupit.

Këtë mund ta arrini vetëm falë trukeve të modës.

 

Shfleto artikuj te tjere per: FORMA KESHILLA MODA VESHJA

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved