Si të kombinojmë një fund të ngushtë
 
Shperndaje
ikub#: 2006250054
Fundi i ngushtë mund të kombinohet me këmishë, bluza, triko dhe shumë veshje të tjera për të krijuar pamje gjithmonë elegante.
FOTO GALERI
Ja disa mënyra për të veshur fundin e ngushtë.
 
 
 
 
 Shfleto artikuj te tjere per: FUNDI FUNDI I NGUSHTE KOMBINIMI

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved