Çantat. Emërtimi sipas formës dhe përdorimit
 
Shperndaje
ikub#: 2006250041
Çdo model çante ka një emër specifik dhe çdo femër duhet të dijë të paktën më të njohurat.
FOTO GALERI
.
Shfleto artikuj te tjere per: CANTA EMRI FUNKSIONI PERDORIMI

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved