10 bizhuteritë më kreative dhe artistike
 
Shperndaje
ikub#: 2006260107
Nëse dëshironi të mbani një aksesor të veçantë në trupin tuaj duhet të vendosni bizhuteri artistike.
FOTO GALERI
Bizhuteritë e zgjedhura me kujdes mund të jenë një pasqyrim i botës tuaj të brendshme. Për shembull, nëse ju pëlqen të vendosni unaza të mëdha, gjerdan ose rrathë, prireni të jeni një person aktiv, shoqëror dhe argëtues. Imagjinoni të keni një bimë ose një gjirafë të vogël rreth qafës tuaj, dhe kjo tregon se ju e dashuroni natyrën. Shfletoni galerinë e mësipërme dhe njihuni me 10 bizhuteritë më kryevepër.
 Shfleto artikuj te tjere per: AKSESORE ART BIZHUTERI KRYEVEPRA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved