10 ide manikyri, të thjeshta dhe minimaliste
 
Shperndaje
ikub#: 2006260059
Provoni menjëherë këto ide të thjeshta dhe të adhurueshme.
FOTO GALERI
Mirëmbajtja e thonjve dhe ruajtja e stilit tuaj unik është një punë që kërkon kohë. Por më e rëndësishme është të zgjidhni ngjyrën e duhur të thonjve për të arritur pamjen tuaj më të mirë. Gjithsesi vizitat e shpeshta në sallonin e thonjve, si dhe eksperimentet e përditshme të manikyrëve në shtëpi, mund të ndikojnë rëndë në gjendjen tuaj psikologjike dhe ekonomike. Kështu që provoni manikyrin e thjeshtë me disa dizajnë minimaliste që do t’iu rrëmbejnë zemrat. Shfletoni galerinë e mësipërme për ide dhe frymëzim. 
 
 Shfleto artikuj te tjere per: BUKURI IDE MANIKYR THONJ

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved