Arti i thonjve me fije teli, trendi më unik
 
Shperndaje
ikub#: 2006260100
Njihuni me trendin më të çuditshëm të thonjve.
FOTO GALERI
Arti i thonjve me fije teli duket aq sa i çuditshëm edhe tërheqës. Kemi parë të gjitha llojet e artit të çuditshëm të thonjve, por ky art i veçantë ka përdorur këtë herë fijet e holla të telit. Teli i hollë i lakueshëm përdoret për kornizën e thonjve, ngjitet mbi manikyr, më pas lyhet me një shtresë llaku të tejdukshëm, në mënyrë që çdo gjë të jetë në vendin e vet. Me të mund të bëni forma nga më të ndryshmet, sipas ideve dhe fantazisë suaj. Shfletoni galerinë e mësipërme dhe merrni pak frymëzim nga ky dizajn i adhurueshëm. 
 Shfleto artikuj te tjere per: ART TELA THONJ TREND

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved