Fundet prej sateni: 11 modele "wow" që mezi prisni t’i vishni këtë verë
 
Shperndaje
ikub#: 2006260109
Të lehta, të rafinuara dhe seksi ... çfarë mund të shtojmë më shumë në fundin prej sateni që është kthyer obsesionin e verës së 2020.
FOTO GALERI

Dikur ishin veshja e brendshme klasike, sot, fundet prej sateni janë bërë protagonistet absolute të sezonit sepse i shtojnë hijeshi pamjes suaj.

 
Shfleto artikuj te tjere per: FUNDET MODELE SATEN VERE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved