10 bizhuteritë që duhet t’i keni me patjetër
 
Shperndaje
ikub#: 2006270005
Ju nuk mund të dilni jashtë të paktën pa një varëse apo unazë, kështu që bizhuteritë janë pjesë e pandashme e juaja.
FOTO GALERI
Bizhuteritë janë gjithmonë zbukurimi i pamjes suaj ose le ta themi ‘qershia mbi tortë’. Markat e reja po shfaqen pothuajse çdo javë me trendë sa më unike. Nëse dëshironi të keni një aksesor që të jetojë gjatë ja vlen të shpenzoni pak sepse bizhuterisë nuk i ikën kurrë shkëlqimi dhe pamja e bukur që ju dhuron. Shfletoni galerinë e mësipërme për tu njohur me disa bizhuteri që ju duhen me patjetër t’i keni.
 Shfleto artikuj te tjere per: AKSESORE BIZHUTERI UNAZE VARESE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved