Fustanet me lule më të bukur të stinës
 
Shperndaje
ikub#: 2006270026
Me stile, ngjyra dhe prerje të ndryshme, fustanet me lule do jenë “in” të sezonit.
FOTO GALERI
Fustanet me lule do jenë shumë në modë këtë verë, qofshin të shkurtër mesatarë apo të gjatë. Ja disa modele interesante.
 Shfleto artikuj te tjere per: FUSTANE LULE STINA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved