Rrobat e banjës që fshehin barkun: modelet që duhet të preferoni këtë verë
 
Shperndaje
ikub#: 2006270024
Ndiheni në siklet sepse barku juaj nuk është shumë i tonifikuar dhe nuk dëshironi ta ekspozoni në plazh?
FOTO GALERI

Mos u trishtoni ka një zgjidhje shumë efikase dhe të shpejtë edhe për këtë. Si? Duke fshehur barkun më anë të rroba banjave. Zgjidhni ato me bel të lartë dhe...uala! Përveç se do të dukeni shumë “in” më këtë stil rrobe banjash ju do të fshihni edhe atë “pasiguri” që po mundohet t’ju prishë kënaqësinë e verës.

 

 

 
Shfleto artikuj te tjere per: BARKU FSHEHJA RROBA BANJE VERA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved