Sandalet “chunky”: protagonistet e padiskutueshme të kësaj vere
 
Shperndaje
ikub#: 2006270031
I kemi kritikuar gjithë jetën dhe tani? Sandalet “chunky” janë ato për të cilat tani kemi nevojë.
FOTO GALERI

Ato kanë një platformë të sheshtë dhe na kujtojnë modelin e shumë folur e bërë në Gjermani dhe të  përdorura masivisht prej turistëve nga e gjithë bota po tani duket se gjithçka ka ndryshuar.

Sandalet “chunky” janë kthyer në obsesionin e celebriteteve dhe influencuesve të modës për këtë sezon veror.

 
Shfleto artikuj te tjere per: CHUNKY PROTAGONISTE SANDALE VERE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved