10 veshjet e duhura për një intervistë pune
 
Shperndaje
ikub#: 2006290007
Ja si duhet të visheni në një intervistë pune gjatë kësaj kohe.
FOTO GALERI
Pandemia globale e koronavirusit ka bërë që ekonomia të bjerë, por kjo nuk do të thotë se edhe punësimi ka rënë. Tashmë bizneset kanë më shumë nevojë për punë se herët e tjera. I gjithë procesi i intervistimit dhe marrjes në punë mund të jetë pak më ndryshe këto kohë, pra mund të jetë drejtpërdrejt nga zyra, në telefon dhe në Zoom.  Nëse keni një intervistë pune, në këtë artikull do të gjeni veshjet e duhura për të lënë përshtypjen më të mirë sepse dhe veshja luan rolin e saj. Shfletoni galerinë e mësipërme për tu njohur me modelet e veshjeve në një Intervistë pune. 
 Shfleto artikuj te tjere per: INTERVISTE PUNE VESHJE ZYRE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved