Shalli në flokë: Idetë dhe frymëzimet për një verë plot me ngjyra
 
Shperndaje
ikub#: 2006290062
Është padyshim aksesori më i këndshëm i verës!
FOTO GALERI

Modelet, e bëra vetë ose të blera, janë vërtet shumë dhe përveç se përshtaten me pamjen tonë, pavarësisht nëse është një kostum apo një pamje në mbrëmje, ato janë një aksesor i domosdoshëm gjithashtu për t’i shtuar një prekje të lezetshme flokëve.

Me nyjë, e thurur me grep, turban ose foulard: frymëzimet dhe stilet janë me të vërtetë të shumta dhe ju mund të kënaqeni veten çdo ditë me një ngjyrë, model apo stil tjetër.

 
Shfleto artikuj te tjere per: FLOKET MODELI SHALLI

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved