10 idetë e lyerjes së flokëve me ngjyrën më të veçantë
 
Shperndaje
ikub#: 2006300022
Kësaj ngjyre ju nuk do t’i rezistoni dot këtë verë.
FOTO GALERI
Ngjyra e mrekullueshme e livandës është shumë e preferuar gjatë sezonit të verës. Livanda është kombinimi perfekt i ngjyrës së purpurt me tonet e saj pastel, ideale për të gjitha ato që duan të ndjekin modën. Kjo ngjyrë është e lehtë dhe shumë tërheqëse. Hidhuni një sy modeleve në galerinë e mësipërme dhe kopjoni idenë tuaj që ju përshtatet. 
 
Shfleto artikuj te tjere per: FLOKE LIVANDO NGJYRE VERE

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved