Ja modelet e kapelave që ju duhen këtë verë
 
Shperndaje
ikub#: 2006300100
Nga format si kovë dhe deri te kapelat e kashtës janë modelet më të mira për tu mbrojtur nga dielli.
FOTO GALERI
Normalisht që ju e keni vendosur kremin me SPF për mbrojtjen e fytyrës nga dielli, por nuk duhet t’iu mungojë as kapelja. Jo vetëm që një kapelë shërben për mbrojtjen e lëkurës, ju mban freskët gjatë vapës, por gjithashtu është dhe një aksesor i nevojshëm për tu kombinuar me veshjet verore. Kapelja në formë kove ka hyrë sërish në modë kohët e fundit. Ky stil ju mbron fytyrën nga rrezet e dëmshme të diellit. Ndërsa kapelja e diellit në stil kashte është më e madhe në formë dhe më e sofistikuar. Gjithashtu kjo kapele ju mbulon kokën me fytyrën, qafën dhe shpatullat. Në këtë artikull do të gjeni modelet më të preferuara, shfletoni galerinë e mësipërme për të zgjedhur llojin tuaj që ju përshtatet këtë verë. 
 
Shfleto artikuj te tjere per: DIELL FORMA KAPELE TREND VERE

Marre nga ikub.al

*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved