Veshja elegante e “Bond Girl”, Ana Ana de Armas ndërsa shëtit me Ben Afleck
 
Shperndaje
ikub#: 2006300091
Kush tha që për shëtitjen klasike me qenin duhet të heqësh dorë nga stili? Merrni një sugjerim nga e dashura e Ben Affleck!
FOTO GALERI

Aktorja dhe modelja Kubane Ana de Armas luajti në filma si “Blade Runner 2049”, “Wasp Network, Knives Out” dhe si “Bond Girl” së bashku me Daniel Craig.

Pikërisht në set, në shkurt, gjatë xhirimit të thrillerit Deep Water, ajo u takua me Ben Affleck dhe duket se mes të dyve shkëndijat e dashurisë u ndezën menjëherë.

Aq sa shumë sa që as karantina për Covid-19 nuk ka arritur t'i heqë ato. Ne i shohim duke shëtitur me qentë e tyre në rrugët e Los Angeles. Ana me të vërtetë ka një pamje casual të mrekullueshme!

 

Shfleto artikuj te tjere per: ANA ANA DE ARMAS BEN AFLECK BOND GIRL ELEGANTE VESHJA

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved