Mbretëresha Elizabeth gjithmonë ‘matchy-matchy’ me çadrat e saj
 
Shperndaje
ikub#: 2007010067
Mbretëresha Elizabeth ka një koleksion të çadrave sipas veshjeve.
FOTO GALERI
Mbretëresha Elizabeth paska edhe një koleksion të çadrave transparente me të gjitha ngjyrat sipas kostumeve të saj. Mesa duket Mbretëresha Elizabeth kombinon veshjen e saj me çadrën, pra për secilën veshje ajo ka çadrën përkatëse. Mbretëresha Elizabeth është gjithmonë e gatshme për tu kombinuar edhe në ditët me shi. Ajo zotëron pothuajse të gjitha ngjyrat dhe ky kombinim e bën pamjen e saj edhe më të bukur. Shfletoni galerinë e mësipërme për të shikuar daljet e Mretëreshës në publik me çadrën të kombinuar me veshjen. 
 
Shfleto artikuj te tjere per: CADRA ELIZABETH MBRETERESHA VESHJE

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved