6 vajrat kundër rrudhave në fytyrë
 
Shperndaje
ikub#: 2007060072
Nëse dëshironi të dukeni më e re dhe freskët në fytyrë, mjafton të përdorni këto vajra.
FOTO GALERI
Ndërsa plakemi, lëkura jonë fillon të lëkundet dhe të rrudhet. Dhe ndërsa ka shumë produkte për lëkurën që mund t’i zgjidhni, janë disa llooje vajërash që mund t’iu japin rezultate të përsosura. Edhe pse shumicën e rasteve rrudhat nisin rreth moshës 35 dhe 50 vjeçe, nuk është kurrë herët dhe as vonë për të filluar një rutinë për kujdesin ndaj lëkurës së fytyrës. Ne besojmë se kujdesi për lëkurën nuk duhet të jetë i paarritshëm dhe i shtrenjtë, kështu që në këtë artikull do të njiheni me 6 llojet e vajrave që mund t’iu ndihmojnë kundër rrudhave për vitet e ardhshme.
 
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: FYTYRE LEKURE RRUDHA VAJRA

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved