Figurat mbretërore që kanë ristiluar veshjet dhe na kanë mahnitur
 
Shperndaje
ikub#: 2007060030
Këto janë princeshat e mbretëreshat që ristilojnë veshjet dhe na mahnitin përherë.
FOTO GALERI
Cila vajzë nuk ka ëndërruar të jetë një princeshë kur ka qene e vogël dhe të ndërrojnë 5 herë fustanet? Në fakt nëse shumica e tyre ndërrojnë shpesh veshjet, ka edhe nga ato që ristilojnë ato që kanë veshur më parë dhe shkëlqejnë. 
 
Shfleto artikuj te tjere per: MBRETERESHA PRINCESHA RISTILIM VESHJE

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved