Fizik në formë dardhe? Ja veshjet që ju shkojnë
 
Shperndaje
ikub#: 2007060096
Ja këshillat tona dhe truket e duhura për llojin e trupit tuaj.
FOTO GALERI

Dardha është ajo siluetë e cila konsiderohet ndër më tërheqëset dhe femëroret. Për ta menaxhuar atë në mënyrën më të mirë, duhen vetëm disa truke të vogla në veshje.

  

 

 

 

 

 

Shfleto artikuj te tjere per: DARDHE FIZIK KESHILLA VESHJE

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved