“Dior Dream”: koleksioni Haute Couture vjeshtë-dimër 2020 midis ëndrrës dhe magjisë
 
Shperndaje
ikub#: 2007070103
Maria Grazia Chiuri përuroi javën e parë dixhitale të modës kushtuar Haute Couture me një koleksion që rrëfen, përmes lenteve të Matteo Garrone, "Dior Dream".
FOTO GALERI

Asnjë pasarelë, asnjë prezencë e personave vip. “Dior Dream” është koleksioni i parë i ri i haute couture që u prezantua në mënyrë dixhitale për shkak të situatës së Covid-19  që ka shqetësuar gjithë botën.

 

Shfleto artikuj te tjere per: DIOR ENDRRA HAUTE COUTURE KOLEKSIONI MAGJIA

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved