Emily Ratajkowski, pamjet e saj më të bukura “street style”
 
Shperndaje
ikub#: 2007070091
Ajo është e famshme për disa arsye.
FOTO GALERI

Shumica prej nesh ka dëgjuar për të sepse ajo u shfaq në videoklipin muzikor të Robin Thicke në këngën hit "Blurred Lines". Por që prej asaj kohe shumë filluan të ndjekin karrierën e saj për shkak të siluetës së saj të lakmueshme.

Ajo është një modele, por gjithashtu edhe një femër me shumë stil dhe pamjet e saj në “street style” e tregojnë atë më së miri.  

 

Shfleto artikuj te tjere per: EMILY RATAJKOWSKI PAMJE STREET STYLE

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved