“Fustan me qese plehrash” a do të jetë ky trendi më i ri?
 
Shperndaje
ikub#: 2007070101
Duket qesharake, por njerëzit janë tallur me prodhimin më të ri nga marka ASOS.
FOTO GALERI
Blerësit janë tallur me koleksionin e ri të rrobave nga firma ASOS sepse veshjet dukeshin si qeset e zeza të plehrave. Një fustan i zi me shkëlqim Ebonie Ivory me një krah, me çmimin aktual 16£, tërhoqi menjëherë vëmendjen në Instagram, të gjithë filluan të komentonin dhe të qeshnin me stilin e këtij fustani. Postimi i veshjeve që duken si qese plehrash fitoi mbi 1100 pëlqime ndërsa fashionistat ndanë mendimet e tyre duke e marrë me shaka pamjen që të dhurojnë veshjet e reja.
 
Shfleto artikuj te tjere per: ASOS FUSTAN QESE TREND VESHJE

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved