Këto janë pantoflat që do të doni t’i vishni gjithë verës
 
Shperndaje
ikub#: 2007080093
Të freskëta dhe super elegante, pantoflat janë një aleat i modës për të mos u nënvlerësuar, si në det ashtu edhe në qytet: këtu janë modelet që duhet të zgjidhni këtë vit.
FOTO GALERI

Tani pantoflat patjetër që kanë ndryshuar stil dhe meritojnë shumë më tepër sesa të etiketohen thjesht si këpucë “pushimi”.

Në fakt, ka variante kaq elegante, sa që mund t’i vishni jo vetëm në plazh dhe në qytet por edhe në raste më të veçanta.

 

Shfleto artikuj te tjere per: MODELE PANTOFLA VERA

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved