Trendi i pizhameve verore
 
Shperndaje
ikub#: 2007080107
Modelet e pizhameve verore për tu ndierë të freskëta.
FOTO GALERI
Nëse deri më tani keni shikuar shumëllojshmërinë e veshjeve për të dalë jashtë, mendoni pak minuta për pizhamet e darkës. Pizhamet verore janë kthyer në modë sepse stili i tyre sa vjen e bëhet edhe më i bukur. Duke nisur që nga ngjyrat e lehta verore, e bardha, roza, bojë-qielli dhe me lule të imta, këto janë modelet e reja të pizhameve. Gjithashtu këto pizhame janë të mëndafshta dhe të përshtatshme për verën e nxehtë. Shfletoni galerinë e mësipërme. 
 
Shfleto artikuj te tjere per: MODELE PIZHAME TREND VERE

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved