Kombinimet më të mira të ngjyrës ciklamin
 
Shperndaje
ikub#: 2007090083
Ciklaminia është një ndër ngjyrat e ndezura dhe është e rëndësishme të dimë ta kombinojmë me ngjyrat e tjera pa gabuar, për të realizuar si një look veror ashtu edhe pamje dimërore më fashion.
FOTO GALERI
.
 
Shfleto artikuj te tjere per: CIKLAMIN KOMBINIME

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved