Make-up në verë: Këshillat e ekspertëve që të zgjasë sa më shumë
 
Shperndaje
ikub#: 2007090025
Rezistent ndaj ujit dhe temperaturave të larta por magjepsëse: kjo është sfida e make-up të verës.
FOTO GALERI

Një make-up që zgjat duket se është fjala kyce e grimit në verë. Pa sakrifikuar ngjyrën (dhe mbrojtjen), me produktet dhe këshillat e duhura mund të tregoni një pamje bukurie e cila zgjat edhe pse mund të jeni në plazh.

  

 

Shfleto artikuj te tjere per: EKSPERTET KESHILLAT MAKE-UP VERE ZGJATJA

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved