"Pamja e lagur": stili i me i freskët i flokëve për në verë
 
Shperndaje
ikub#: 2007090052
Vitet kalojnë, por flokët “e lagur” vazhdojnë të pushtojnë pasarelat dhe tapetet e kuq.
FOTO GALERI

Tendencat e flokëve e quajnë atë me pamje të lagësht, por thjesht mund ta quajeni flokë me efekt të lagur. Ky stil flokësh është e përkryer për verën, në fakt kombinon aftësinë për të mbajtur flokët të rregullt dhe të fortë me një stil të saktë që është përdorur për vite me radhë nga modele dhe yje nga e gjithë bota.

 

Shfleto artikuj te tjere per: FLOKE LAGUR PAMJA STIL

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved