Fotografitë e femrave më të bukura rreth botës
 
Shperndaje
ikub#: 2007100003
Falë fotografes në këtë artikull do të shikoni që bukuria është një mrekulli që ekziston në çdo cep të botës.
FOTO GALERI
Të jesh një grua e bukur, nuk do të thotë të jesh perfekte, bukuria është vetëm një ‘detaj magjik’ që vetëm fotografët profesionistë mund ta kuptojnë. Mihaela Noroc, një fotografe nga Rumania, ka 6 vjet që udhëton rreth botës për të mësuar kulturat e reja. Ajo ka krijuar një projekt të quajtur Atlasi i Bukurisë, përmes të cilit zbulon "bukurinë e pa parë më parë që lulëzon në çdo grua". Fotografitë e Noroc kapin në mënyrë të shkëlqyeshme tiparet e tyre jashtë dhe bukurinë e brendshme, pavarësisht nga mosha, raca apo kombësia e tyre. Falë projektit të Noroc, ju do të mësoni se bukuria fshihet në çdo cep të planetit tonë dhe janë vetëm disa detaje që na dallojnë nga të tjerët  dhe na bëjnë të gjithëve unikë. Shfletoni galerinë e mësipërme për shijuar pamjen e bukur të femrës. 
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: BOTE BUKURI FEMER FOTOGRAFI UNIKE

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved