Fustanet me temina që do të ndriçojnë sezonin tuaj veror
 
Shperndaje
ikub#: 2007100078
Po kërkoni për një ide të ndritshme për veshjet tuaja verore?
FOTO GALERI

Teminat dhe shkëlqimi kanë qenë gjithmonë kokteji ideal për një pamje ekskluzive që nuk kalon pa u vënë re. Kjo është arsyeja pse një fustan i tillë i është i përsosur si për një mbrëmje disko ashtu edhe për një festë elegante.

Ndjehuni të lirë të guxuar dhe me siguri do te keni të gjithë sytë e kthyer te ju.

 

Shfleto artikuj te tjere per: FUSTANI MODELE TEMINA VERA

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved