Ja si të përshtatni ‘flokët topuz’ me veshjen tuaj
 
Shperndaje
ikub#: 2007100037
Kapja e flokëve topuz është modeli që po ju kursen kohën vajzave.
FOTO GALERI
Modeli i flokëve topuz është trendi i momentit. Vera është e nxehtë edhe e vetmja zgjidhje është kapja e flokëve topuz poshtë kokës. Ky model flokësh është shumë i thjeshtë dhe ju shpëton nga tharësja apo djersitja e vapës. Vetëm për disa sekonda ju mund të kapni flokët duke i mbledhur topuz, nëse dëshironi të dukeni bukur mjafton që të vishni rrobat e përshtatshme, gjithashtu vendosni edhe syze dielli. Në këtë artikull do të gjeni sugjerimet e duhura të stilit të veshjes që modeli juaj i flokëve të duket më bukur. Shfletoni galerinë e mësipërme dhe merrni frymëzim. 
 
Shfleto artikuj te tjere per: FLOKE MODEL STILIM TOPUZ VESHJE

Marre nga ikub.al

*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved