Modelet e thonjve minimaliste që ua kalojnë edhe punimeve artistike
 
Shperndaje
ikub#: 2007100049
Thonjtë e verës, modelet minimaliste më të pëlqyerat
FOTO GALERI
Kur bëhet fjalë për thonjtë shumica prej nesh është fiksuar vetëm në dy ngjyra. Mund duken të mërzitshme, por thonjtë minimalistë kanë detaje të veçanta. Mjafton të keni ide dhe kreativitet për të realizuar modelet më të këndshme. Thonjtë minimalistë janë një art më vete. Ju mund t’i kombinoni me çdo veshje, mund të qëndrojnë për një kohë më të gjatë dhe dora juaj do të duket më e mahnitshme. Shfletoni galerinë e mësipërme për ide dhe frymëzim. 
 
Shfleto artikuj te tjere per: ART MANIKYR MINIMALISTE MODEL THONJ

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved