Unazat ngjyrë gold që duhet t'i keni me patjetër këtë verë
 
Shperndaje
ikub#: 2007100134
Unazat gold janë trendi më i preferuar i verës.
FOTO GALERI
Unazat ngjyrë gold janë shkëlqimi i dorës suaj për këtë sezon veror. Këto unaza janë më të preferuarat, format e tyre janë të adhurueshme dhe tërheqin menjëherë vëmendjen. Përderisa këto unaza janë trendi i momentit nxitoni të mbushni duart tuaja me aksesorët gold për të plotësuar një pamje të bukur dhe elegante. Shfletoni galerinë e mësipërme. 
 
Shfleto artikuj te tjere per: GOLD NGJYRA TREND UNAZA VERE

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved