Zinxhirët e syzeve të diellit, ja tendencat e reja
 
Shperndaje
ikub#: 2007100136
Zinxhirët e syzeve sa vjen e po bëhen aksesori më i preferuar.
FOTO GALERI
Në aksesorët e verës tashmë bëjnë pjesë edhe zinxhirët e syzeve të diellit. Zinxhirët vijnë në forma të ndryshme, si varëse të cilët ngjiten te bishti i syzes. Ju e dini që ky model ka nis fillimisht si frymëzim nga syzet e gjyshes dhe tashmë është bërë edhe pjesë e adhuruesve të modës. Tendencat e reja janë mahnitëse, me ngjyra verore, stil dhe unike. Me këto zinxhirë zbukurues pamja juaj do të jetë perfekte për sezonin veror. Shfletoni galerinë e mësipërme për të zgjedhur modelin që ju përshtatet. 
 
Shfleto artikuj te tjere per: AKSESORE SYZE VERE ZINXHIRE

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved