7 pjesët e trupit ku nuk duhet të bëni kurrë tatuazh
 
Shperndaje
ikub#: 2007110009
Tatuazhe mund të bëni, por më mirë shmangini në këto pjesë të trupit. Janë specialistët që e thonë dhe tregojnë arsyet.
FOTO GALERI
Tatuazhet janë bërë shumë të preferuara këto vitet e fundit. Statistikat tregojnë se 43% e njerëzve i bëjnë ato në nder të të dashurve të tyre dhe 37% thjesht për modë e për pak më shumë stil. Në fakt mjekët dhe artistët e tatuazheve tregojnë se ka disa pjesë ku nuk duhet të bëhen vizatimet. Zbuloni cilat janë dhe arsyeja pse duhen shmangur.
 
Shfleto artikuj te tjere per: PJESE TATUAZHE TRUPI

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved