Tatuazhi i vogël i Kylie Jenner paska një domethënie të madhe, mund ta kopjoni si ide...
 
Shperndaje
ikub#: 2007110020
Tatuazhi i vogël i Kylie Jenner paska një domethënie të madhe, mund ta kopjoni si ide... Zbuloni kuptimin e mini-tatuazhit më të ri të Kylie Jenner.
Tatuazhet e vogla janë gjithmonë më të preferuarat. Celebritet shquhen për tatuazhet e tyre tepër unik, ndërsa Kylie Jenner dhe Hailey Bieber kanë disa mini-tatto.  Shumica e tatuazheve të Jenner janë me ngjyrë të kuqe dhe mendohet se ajo ka rreth 9-të tatuazhe. Ndërsa mini-tatuazhi i saj më i ri që duket në parakrah duket se ka lidhje me vajzën e saj Stormi. Tatuazhi i Jenner lexon (4:43) me bojë të zezë. Kjo ishte koha kur Stormi lindi më 1 shkurt 2018. Pra ajo ka shkruar orën kur Stormi ka lindur dhe është një ide fantastike për tu kopjuar.  Sigurisht që ky nuk është tatuazhi i parë për vajzën e saj. Ajo dhe Travis Scott kanë bërë tatuazh njëlloj me emrin “Stormi” dhe duket qartë se sa shumë e duan vogëlushen e tyre. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kylie has a new tattoo on her arm that says “4:43” which is the time that Stormi was born????

A post shared by Kylie Jenner News (@kyliesnapchat) on

Shfleto artikuj te tjere per: DOMETHENIE KYLIE JENNER STORMI TATUAZH

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved