Kapelat më të mira për tu mbrojtur nga dielli
 
Shperndaje
ikub#: 2007120011
Kapelat janë aksesori më i kërkuar gjatë sezonit veror.
FOTO GALERI
Me siguri që keni dëgjuar për kremin mbrojtës ndaj diellit Spf dhe urojmë që ta aplikoni çdo ditë. Faktori i mbrojtjes ultraviolet në thelb është ekuivalent me atë që është SPF për rrezet e diellit, përveç veshjeve mbrojtëse dhe aksesorëve. Kapelat në përgjithësi janë një mënyrë e shkëlqyeshme për t’i dhënë fytyrës tuaj mbrojtje shtesë nga dielli, por një kapelë e cila është cilësia më e mirë kundër rrezeve të diellit është edhe zgjedhja juaj e duhur. Prandaj në këtë artikull ne ju sjellim modelet më të mira të kapelave diellore. Për të qëndruar sa më të mbrojtur ndaj rrezeve të diellit shfletoni galerinë e mësipërme dhe zgjidhni kapelën tuaj. 
 
Shfleto artikuj te tjere per: DIELL KAPELE MBROJTJE VERE

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved