5 mënyra stilimi që rrobat e banjës t’iu duken më bukur
 
Shperndaje
ikub#: 2007130056
Që ju të ndiheni komode me rrobat e banjës duhet të eksperimentoni pak me stilin.
FOTO GALERI
Kur planifikoni pushimet verore, mendja ju shkon direkt te rrobat e banjës. Por përveç rrobave të banjës ka edhe këmisha plazhi, funde, fustane plazhi të cilat ju mund t’i vishni lart për të mos u ekspozuar shumë nëse keni për të dalë një shëtitje buzë detit apo keni një shkuma party në pishina. Pra nëse ju kombinoni bikinin me këmishat e holla verore lart, pamja juaj do të duket më tërheqëse dhe elegante. Shfletoni galerinë e mësipërme për të mësuar disa ide se si të dukeni bukur me bikini. 
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: BIKINI KEMISHA MODE RROBA STIL

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved