Nga pikniku në party... ja veshjet që do t’iu shoqërojnë gjithë verën
 
Shperndaje
ikub#: 2007130100
Mund të ndjeheni flladin e lehtë veror?! Shijojeni me agrëtim dhe aventura si zogjtë e lirë...
FOTO GALERI
Vera erdhi, ndoshta jo ashtu siç e prisnim, por e rëndësishme është që vendi nuk ndodhet në karantinë. Me hapjen e shumë gjerave ne kemi lirinë e duhur për tu argëtuar dhe për të shijuar sezonin veror. Më në fund mund të dilni në piknin apo të argëtoheni me miqtë në lokalet pranë detit. Pra me këtë arsye kaq motivuese ju mund të fluturoni në vendet tuaja të preferuara duke u veshur lehtë, elegante dhe gjithë stil. Në galerinë e mësipërme do të njiheni me disa sugjerime veshjesh që do t’iu shoqërojnë në të gjitha aventurat verore.
 
Shfleto artikuj te tjere per: LOKALE PARTY PIKNIK VERE VESHJE

Marre nga ikub.al

*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved