Tatuazhet që kanë shndërruar shenjat e trupit në art!
 
Shperndaje
ikub#: 2007130005
Shumë njerëz nuk u pëlqejnë shenjat e lindjes dhe plagët e tyre, veçanërisht nëse tërheqin shumë vëmendje dhe shkaktojnë shumë pyetje. Disa madje përpiqen t'i fshehin "të metat" e tyre nën rroba.
FOTO GALERI

Por artistët e tatuazheve mund t'i ndihmojnë këta njerëz duke mbuluar këto plagë dhe shenja të lindjes ose duke shtuar detaje elegante.

Ne jemi mahnitur nga këto tatuazhe që i kthejnë "të metat" e trupit të njerëzve në avantazhe tepër të bukura.

 

Shfleto artikuj te tjere per: ART SHENJA TATUAZHE TRUPI

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved