Fakte të paditura më parë rreth fustanit të nusërisë të Kate Middleton
 
Shperndaje
ikub#: 2007140020
Fustani i nusërisë gjithmonë mban disa sekrete që zbulohen më vonë.
FOTO GALERI
Më 29 prill të vitit 2011, u organizua martesa e Kate Middleton me princin William, martesa më ekstravagante mbretërore ndonjëherë. Në fakt, e gjithë bota merrej me këtë fustan edhe para se ajo të shfaqej me të dhe historia pas krijimit të tij. Sidoqoftë, më poshtë gjeni disa fakte rreth dasmës, këpucëve dhe bizhuterive të Kate. Shfletoni galerinë e mësipërme për tu njohur më shumë 
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: DASME FUSTAN NUSE PRINCESHA SEKRETE

Marre nga ikub.al

loading...


*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved