Fustan i shkurtër dhe atlete të bardha: kjo është "uniforma" e modës e Emily Ratajkowski
 
Shperndaje
ikub#: 2007140001
Bukuroshja Emily Ratajkowski në kohën e saj të lirë përfiton shpesh nga ky kombinimi dhe rezultati është i lezetshëm në pikën e duhur.
FOTO GALERI

Ditët e fundit ajo ka lënë të gjithë të habitur në mediat sociale me një ndryshim të papritur të pamjes. Le të flasim për Emily Ratajkowski e cila nga brune është kthyer në një bionde të lezetshme. Por për një gjë, modelja 29 vjeçare duket se nuk dëshiron të ndryshojë mendje.

Veshja e saj e preferuar për kohën e saj të lirë është gjithmonë kjo: fustan i shkurtër + atlete të bardha.

 

Shfleto artikuj te tjere per: ATLETET EMILY RATAJKOWSKI FUSTANI KOMBINIMI

Marre nga ikub.al

*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved